Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşıma talebinizde bizim tarafımızdan alacağınız hizmetler aşağıdaki gibidir.

Gürses taşımacılık ( nakliyat ), ihtiytaçlarınızı dinler ve çözümler taşıması gerçekleşek yerinize ve eşyalarınıza göre ayarlanır. Fabrikanız için taşıma yapılması gerekiyor ise bizlerden yardım alabilirsiniz.

Fabrikanızın taşınmasından önce personelimiz yerinizi gezer iç ve dış giriş çıkışları kontrol eder ayrıca eşyalarınızın yoğunluğunu tespit ederler. Çözüm öncesi bu tespit işlemi bizim tarafımızdan müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz bir keşif talebidir.

Fabrikanızda palet ile taşınması gereken ürünleriniz var ise ürünlerinizin toplamda nekadar alan ve yer kaplayacağı tespit edilir.

Fabrikanızın nakliye işlemleri için yer ve alanınızın tespiti tamamen ücretsiz olum uzman personelimiz tarafından gerçekleşir.

Fabrikanız içerisinde ofis malzemeleri bulunması durumunda paketleme ve ambalajlama hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Malzemeleriniz fabrika içerisinde özenle sarılır ve paketlenirler ayrıca özel, hassas eşyalarınız türüne göre uygun malzemeler kullanılarak sarma ve kormu işlemleri yapılır.

Sökülmesi gereken makinalarınız için fabrikanıza makina uzmanları ayarlanır bu uzman kadro konsunda bilgili kişilerden oluşur. Ayrıca üstü açık kamyon ve kamyonlarımıza yükleme yapılır ve nakliye gerçekleşir.

Malzemeleriniz fabrikanızdan alınırken sigorta güvencesi ile taşıma sürecine girer. Taşıma zamanındaki uzman personelimiz güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirir.

Nakliye gerçekleştikten sonra fabrikanızdan taşınan ürün ve makineleriniz özenle yeni yerinize indirili ve kurulur.

Fabrika Taşıma İhtiyacınızı Karşılıyoruz

Gürses Nakliyat fabrika taşıma durumunda değerli müşterilerine özgün hizmet verme konusunda tutarlı ve prensip sahibidir. Nakliyat sektöründeki yanılgılara son verme düşüncesine sahip bir firma olan "Gürses Nakliyat" ihtiyacınızı doğru analiz eder ve ürün ve eşyalarınızı doğruca istenilen yere müşterinin istediği gibi güvenle taşır.

Yukarıda anlatıldığı gibi biz ekibimiz, siz değerli müşterilerimiz için kalitemizden ödün vermeden karşılıklı çözümlerden yanayız.