Fuar Taşımacılığı

Fuar taşıma kişilerin yada kurumların talepleri üzerine nakliyesi için yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Fuar taşıma konusunda deneyim çalışanlarımız mevcuttur. Taşımak istediğiniz malzeme (stand vs.), makina yada ürünlerinizi kategorilerine göre taşıma yöntemleri kullanılarak sonuca ulaşırız.

Fuardan alınan yada fuar'a taşınacak olan standlarınız ve malzemeleriniz özenle nakliyat sürecine devredilecek şekilde paketlenir, sarılır ve hazır hale getirilirler. Taşıma öncesi bu işlemler tamamen yükleme ve yolda geçen sürede malzemelerinizin güvenli şekilde taşınması içindir.

Taşınan ve adresine ulaşan malzemeleriniz araçlarımızdan indirilerek stand kuracağınız fuar alanındaki yerinize getirilir talep üzerine kurulumu yapılır. Bu işlem özenli ellerden geçeceğinden müşterilerimizin içi her daim rahat olmalıdır. Öncelik seviyemiz müşterilerimizin memnun kalması yanındandır.

Fuar'da işiniz tam anlamı ile bittikten sonra ekibimiz öncesinde yaptığı gibi malzemelerinizi özen paketler, sarar ve araçlara yüklemesini gerçekleştirir. Alınan yada belirtilen adrese tekrardan malzemeleriniz teslim edilir.

Fuar Taşıma Talepleriniz

Taşıma konusunda ekibimizden alacağınız destekten memnun kalacağınızın belirtelim. "Gürses Nakliyat" olarak taşımacılık ( nakliyat ) sektöründe her zaman ürün ve malzemelerinizi teslim alırken ve teslim ederken belirlediğimiz prensibin dışına çıkmayız.

Fuar'a giderken ve dönerken  gözünüz yollarda olmasın Gürses Nakliyat sizin için en iyisini düşünür.