Ofis Taşıma

Ofisinizi taşımak istediğinizde ihtiyacınız olan desteği Gürses Nakliyattan alabilirsiniz.  Ofis taşıma talebiniz doğrultusunda Gürses Nakliyat uzman personeli tarafından yer tespiti yapılır ve eşya yoğunluğunuz gözlenir. Ofisinizdeki masa, sandalye, gardırop, koltuk takımları vs. özenle sarılır, paketlenir ve hassas olan eşyalarınız türüne göre teknik ekibimiz tarafından özenle korumaya alınacak şekilde paketlenir.

Yeni ofisinize yola çıkmadan önce eşyalarınız nakledilmek üzere araç ya da araçlara düzgünce yüklenir. Araç içerisinde eşyalarınız elemanlarımız tarafından eşya türüne göre yerleştirilir. Yeni adresinize yola çıkılır.

İş Yeri taşıma işlemi artık çok kolay.

Ofis Taşıma Nakliyatı için  :

7/24 Nakliyat Hizmeti İçin

Telefon  : 0212 580 15 19
Telefon  :
0216
575 65 85
Gsm       : 0532 207 68 82


Ofis Taşıma nakliyat Sayfası

Müşteri Yorumları

  Şener AKSU                               Tarih :  09/05/2012 - 20:25

Ofis Taşıma derdim vardı ve en büyük sıkıntım ise ofis nakliyatı gerçekleştiği gün ertesi güne kurulu düzeni oturtturmam imkansız gibi gözüküyordu.
bir çok nakliyat firmasını aradım ve yetiştiremiyceklerini soylediler.
Sizin firmanızı aradığımda ümitsizdim açık konuşmak gerekirse sizdende olumsuz yanıt bekliyordum.
Sizin firmanızla konuştuktan sonra gelen ekspertiz den sonra usta montaj elemanları ve paketleyip nakliye aracına bindiren elemanlar işlerinde okadar hızlılardıki anlatamam elemanlarınız gerçekten çok iyiler .
ofisimin naklliyesinde kurulum aşamasındada aynı özen ve titizliği gösterdiler, gösterdikleri hizmetden dolayı sizlere teşşekkür etmek istedim.
Ofis taşımacılığı denince bundan sonra sizin firmanız aklımda olucaktır emin olabilirsiniz.

Saygılarımla Şener AKSU.