Benzer Sayfalar Benzer sayfalar

  Kadıköy Evden eve nakliyat

  Kadıköy Evden Eve Nakliyat

  Gürses nakliyat olarak eşyalarınızın evden eve nakliyat sırasında oluşabilecek herhangi sorunlara karşı her zaman en iyi şekilde nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Kadıköy evden eve nakliyat işlemi denince ilk akla gelen lider firma olmaktan gurur duymaktayız. Kadıköy' deki evinizdeki taşımak istediğinizde taşıma esnasında en önemlisi eşyalarınızın zarar görmemesidir. Gürses Nakliyat olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliyat öncesi planlama yapılmaktadır.Yapılan planlama evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için yapılmaktadır.

  Kadıköy evden eve nakliyat planlamasını nasıl yapmaktayız.

  Evinizi taşımak istediğinizde nakliyat firması araştırmasına girmektesiniz. Bu arayış evinizi en iyi şekilde taşınmasını sağlayacak firma bulana kadar devam edecektir. Bizi aradığınızda ise Gürses nakliyat olarak tarafımız tarafından ücretsiz olarak sizlere ekspertiz göndermekteyiz. Gelen ekspertiz personeli taşıma işlemleri konusunda kendisini geliştirmiş ve eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli tüm eğitim ve bilgilere sahiptir. Nakliyatı gerçekleşecek olan daireye gelerek eşyaların durumunu analiz ederek gerekli malzeme ve personel sayısı belirlenmektedir. Nakliyat işlemlerini sıralı bir şekilde kağıt üzerine yazarak ev sahibine veya nakliyat işleminden sorumlu kişiye gerekli bilgileri detaylı bir şekilde hizah etmektedir.

  Evden Eve Nakliyat planlaması ne işe yarar

  ekspertiz tarafından yapılan araştırma ve planlama sonucu anlaşma sağlandıktan sonra eşyalarınız planlamaya uygun bir şekilde nakliye araçlarına yüklenmektedir. yapılan tüm planlara harfiyen uyulmaktadır. Yapılan planlama eşyalarınızın her zaman güvenliği zarar görmemesi açısından olası aksiliklere ve oluşabilecek sorunları önceden tespit ederek önlemektedir. Bu tarz yapılan nakliyat işlemlerinde tüm taşımacılık hizmetlerimiz başarı ile sonuçlanmıştır. Kadıköy evden eve nakliyat - kadıköy nakliyat firmaları

  Kadıköy evden eve Nakliyat için :

  7/24 Nakliyat Hizmeti İçin 

  Telefon : 0216 575 65 85 

  Gsm      : 0532 207 68 82

  Kadıköy evden eve nakliyat

  Müşteri Yorumları

    Bulut Özçelik                                Tarih :  10/04/2013 - 13:58


  Selamlar İstanbul Gaziosmapaşadaki Evimi Kadıköye taşıdığınız için ve gösterdiğiniz ilgi alakanız için teşekkür etmek istedim.

  Bundan daha öncede bir çok ev değiştirmek zorunda kaldım işim gereği ve bir çok nakliyat firmaları evimin nakliyesini yapmıştır.
  Nakliyat sektörlerinde belirlenmemiş nakliyat fiyatları var, şöyle örnek verim 2+1 dairelik eşyayı gaziosmanpaşa ilçesinden alıp kadıköy ilçesine bırakıcak koşullar aynı olduğu halde 800 tl diyen var 1200 tl diyen var 500 diyen var şimdi pahalı olması demek iyi yapıyor anlamına gelmez firmanın referanslarına bakıp yorumlara bakıp değerlendirme yapmak lazım ve o firma ile çalışmış olup memnuniyet sonucuna ulaşmak lazım google evden eve nakliyat yazınca bir dünya firma çıkmakta, ama ne kadar doğru nakliyat işlemi yapılmakta bilinmez sizleri aradığımda ücretsiz keşif olayınız müşteriyi dinleme ve yönlerdirmenizden işinizin gerçekten kurumsal  yaptığınızı fark ettirmektesiniz.
  Nakliyat personelleriniz gerçekten başarılı bir ekip çalışması yapmaktadır.
  Sizin nakliyat firmanızdan Gayet Memnun Kaldım Ve Herkese Tavsiye etmekten Kaçınmıcam,Emeğiniz için Tekrar Teşekkür Ederim.

  İyi Çalışmalar Dileğiyle  Bulut ÖZÇELİK

  -


    Pınar Bozok                                Tarih :  19/04/2013 - 17:28  Taşımacılık konusunda yıllardır sıkıntılar çekmişimdir, nakliyat firmalarında ,yok eşya paketlemede sıkıntı yaşarsın,keşif istersin ne olucak ne biticek diye keşif gelmeden nakliye aracı gelir , elemanlar kendi haline buyruk çalışırlar nakliyat fiyatı konuşmamışsındır sıkıntılar çıkar durdurk yere kafanızı şişirirsiniz, Bence googleda arama yaparken nokta atışı yapılmalıdır bana göre örnek ben kadıköyde yaşıyorsam  tutupta google'la "evden eve nakliyat" yazmam onun yerine "kadıköy evden eve nakliyat" yazarım en azından evimin oralardaki Nakliyat firmalarıyla tanışılabilir ve anlaşıldıktan sonra Nakliyat işlemi başlaya bilir.
  Gürses nakliyatın başarı personeli kendini gerçekten saolsunlar evimi taşırken profesyonel bir şekilde demonte edilicek eşyalarımı demonte yaptıktan sonra kendi evime geçtiğim sıra bir ekip eşyaları taşırken diğer yandan diğer ekib ise demontesi gerçekleşmiş olan mobilya ve aksesuarlarını  Mantajını yapıyordu valla helal olsun demekten başka bişey diyemiyorum. Hepinize Teşekkürlerimi iletiyorum...

  İşinizde Başarılar Derim


    Aslı DERELİ                                Tarih :  22/05/2013 - 09:16  gürses nakliyat tüm personeline gerçekten başarılar dilerim,gösterdiğiniz ilgi ve alaka gerçekten takdire değer diye düşünüyorum.
  Kadıköyde yıllar öncede oturmuştum ve başka bir yere taşındığımda bi kaç eşyam zarar görmüştü ve zamala kullanılmaz hale gelmişlerdi.
  bende artık nakliyat firmaları arasında çok seçici olmaya başladım gerçekten,sizden öncede bir nakliyat firmalarından teklifler aldım.
  internet aracılığla bir çok nakliyat firması bulabiliyor insanlar ama doğru kelimelerde arama yapmak lazım mesela ben sizi kadıköy evden eve nakliyat yazınca bulabildim.
  Bunu yazmamın amacı benim gibi bir çok insan vardır sadece arama yaparken doğru tercih yapmalarını istiyorum.

  İşinizde Başarılar Derim