Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve Taşıma

İstanbul Maltepe Evden eve nakliyat konusunda uzmanlığını göstermiş ve olup, tanışmış olmanın güveni ile Gürses Nakliyat olarak sizlere Maltepe ilçesinde de nakliyat hizmeti vermektiyiz.
İstanbul Maltepe ve tüm Semtlerinde Nakliye ve Taşımacılık Hizmetlerimiz var olduğundan Müşteri Potansiyelimiz artmış bulunmaktadır.
Maltepe ilçesinde bir çok referansımız mevcuttur, Nakliyat hizmet anlayışımızda öncelik müşteri memnuniyetidir.
Evinizi taşımadan önce sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmetimizden faydalandırmaktayız.
ücretsiz ekspertiz hizmetinin faydası sizler için öncelikle eşyalarınızın taşınma aşamasında nasıl paketleneceğine dair ve demonte ve kurulum için ön planlama için göndermekteyiz böylece sizlere eşyalarınızın nakliyesi gerçekleşirken nasıl taşınacağına dair bir bilgi verilmektedir.

Taşınacak evin planlaması yapıldıktan sonra eşyalarınıza uygun nakliye araçlarımızdan en uygunu belirlenir ve evden eve nakliyat işlemi gerçekleşir

Maltepe 7/24 Nakliyat Hizmeti İçin

Telefon : 0216 575 65 85
Gsm      : 0532 207 68 82


Maltepe Evden Eve, Maltepe Nakliyat, Maltepe Nakliyat firmaları, Evden Eve Taşımacılık


Maltepe evden eve nakliyat

Müşteri Yorumları

  Bahadır TOPRAKÇI                                Tarih :  12/04/2013 - 17:59Merhabalar öncelikle evimizi sorunsuz taşıdığınız için tşk etmekteyim.
Daha öncede maltepe'ye taşınmıştım bundan 8 sene önce ve o zamanlar nakliyat firmaları bu kadar yaygın değildi ve nakliyat fiyatları ise çok fazla yani tuttura bildiğine mantığı vardı.
Nakliyat firmalarının çoğalması rekabeti getirdi ama ve fiyatlar konusunda inişler oldu ama bu sefer hizmet anlayışları değişti çoğu firmanın diyelim hepsini kötülemeyelim.
sizden öncede bir çok Nakliyat firması aradım. ama bişeyler oldu anlaşamadık bir türlü
 Kısacası ev nakliyatı konusu olunca sizleri önereceğim ,gerçekten verdiğiniz hizmet karşılığında aldığınız ücreti sonuna kadar hak ediyorsunuz..

Saygılarımla Bahadır TOPRAKÇI