Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar İlçesinde Oturanlar Evlerini Avcılar ilçesi içerisnde veya diğer iller veya ilçelere Taşımak Artık Çok Kolay , Evden Eve Nakliyat Konusunda Sizlere Profesyonel Hizmet Sunmaktadır. Gürses Nakliyat Evinizin Nakliyat işlemini Yaparken Siz Diğer İşlerinizle İlgilenebilirsiniz.

Nakliyat İşleminde evinizi kurulumunu yaptıktan sonra ,sadece içine girip keyfini çıkarmak kalıcaktır.


Avcılar İçin Genel Bilgi İçin Tıklayınız..


Avcılar evden eve Nakliyat için  :

7/24 Nakliyat Hizmeti İçin
Telefon :  0212 580 15 19
Gsm      :  0532 207 68 82

Avcılar evden eve nakliyat Sayfası

Müşteri Yorumları

  Özkan BOZOK                                Tarih :  05/03/2013 - 18:37

Merhabalar ben özkan bozok evimi avcılara taşımızdınız.Taşıdığınız için tşk ederim gerçekten çok özverili bir taşıma işlemi gerçekleştirdiniz.
işim gereği bir çok yere taşınmak zorunda kalıyorum,oyuzden bir çok nakliye firmalarıyla işim olmuştur yalnız ekibiniz kadar düzenli çalışan gerçekten görmedim tüm ekibe gerçekten çok teşşekkür ediyorum.
eşyalarımın montajına kadar hepsini yaptılar.
bundan sonra nakliyat işi olduğu zaman her zaman sizleri arıycam ve etrafımda taşınan olursada sizleri tavsiye edicem emin olabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

  Salih BİLGİLİ                                Tarih :  19/04/2012 - 13:33

Merhabalar ben salih bilgili sizlerin emeğinize karşılık sitenize yorum yapmak istedim, evimi taşıyan tüm personeliniz gerçkten işlerini başarıyla yapmışlardır.
evimi taşıdığınızda ekibiniz birbiriyle gerçekten çok uyumlu bir şekilde çalışıyorlar, Ataşehirdeki eşyalarımı özenle paketleyerek ve düzgün bir şekilde nakliye aracınıza yüklediler.
avcılardaki yeni evime geldiğimde ise eşyalarımı düzgünce çıkardılar.
montaj gerekn eşyaların montajlarınıda yaptılar paketlemeler düzgünce açıldı yani kısacası gerçekten yapılacak en iyi işlemi yaptılar hepsine çok teşşekkürler ediyorum.

İyi çalışmalar diliyorum..